• КОВАЛЬЧУК Людмила Іванівна, гінеколог

ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ШИЙКИ МАТКИ (ерозії) з використанням високочастотної аргонової коагуляції

Оновлено: 10 бер. 2021На сьогоднішній день радіохвильова високочастотна аргоноплазмова коагуляція вважається одним з найбільш ефективних способів лікування патології шийки матки. і ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнткам суперсучасне обладнання!

Радіохвильова високочастотна аргонова коагуляція - це сучасний метод лікування ерозії, заснований на безконтактному впливі аргонової плазми на дефектну тканину, атравматичний метод коагуляції м'яких тканин без їх руйнування. Для лікування ерозії шийки матки ми застосовуємо високочастотну аргоноплазмову коагуляцію, використовуючи сучасні апарати «Фотек ЕА-141» і «Фотек ЕА-142», рекомендовані Кафедрою акушерства і гінекології НМАПО ім. П.Л.Шупика. Припікання аргоном підходить для лікування ерозії шийки матки навіть у жінок, які ще не народжували, тому що при цьому способі припікання тканина не рубцюється і шийка не втрачає своєї еластичності. Це одноразова щадна процедура, яка проводиться на 5-7 день циклу амбулаторно, не вимагає повторних процедур, впливає виключно на ті тканини, які обробляються, при цьому не порушується структура клітин здорового епітелію. Саме припікання безконтактне та триває всього 2-3 хвилини. При проведенні коагуляції лікар бачить всю область впливу, тому можливість помилок практично дорівнює нулю!

✔ Швидке загоєння рани з невеликими по тривалості виділеннями ✔ Практично безболісна процедура, знеболювання необов'язкове, але можливе за бажанням пацієнтки ✔ Надійність методу і відсутність ускладнень ✔ Метод припікання аргоном безконтактний - виключена можливість інфікування через інструменти.


Необхідно знати: перед припіканням ерозії обов'язково здати аналізи: звичайний мазок на флору, на онкоцитологию, аналіз на ВПЛ, ВІЛ, RWІ, можливо, на інші інфекції і ЗПСШ.

Якщо є запалення або інфекції, то їх необхідно пролікувати перед припіканням і повторно здати аналізи.

12 переглядів0 коментарів