• ШМАГАЙ Олена Володимирівна гінеколог

КОЛЬПОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Кольпоскопія – це дуже інформативний метод, який дає можливість провести повну ревізію слизової шийки матки та піхви, чого не зробиш неозброєним оком!На сьогоднішній день неможливо уявити повне гінекологічне обстеження без кольпоскопії. Кольпоскопія – це дуже інформативний метод, який дає можливість провести повну ревізію слизової шийки матки та піхви, що зробити неозброєним оком неможливо.

Кольпоскоп дозволяє провести огляд і зберегти всі дані дослідження стінок піхви і шийки матки для подальших порівнянь та оцінки динаміки розвитку патологічних процесів, серед яких можуть бути дисплазія шийки матки і ерозія шийки матки.


Кольпоскопічне дослідження дозволяє виявити ранні зміни епітелію, запальні процеси, ерозії, поліпи, передракові захворювання, атрофічні зміни шийки матки та піхви. Завдяки сильному оптичному збільшенню сучасних відеокольпоскопів стало можливим виявляти патологію навіть за наявності незначних змін форми шийки матки чи кольору її слизової оболонки.

У ході кольпоскопії лікар оцінює форму і розмір шийки матки, рельєф та колір слизової оболонки, стан дрібних кровоносних судин.

За наявності патології шийки матки кольпоскопію проводять кожні 6 місяців, щоб зробити оцінку розвитку захворювання та динаміки лікування.

Ерозія шийки матки характеризується патологічним процесом заміщення багатошарового епітелію циліндричним і є одним з найпоширеніших жіночих недуг. Захворювання може протікати довгий час безсимптомно і може призвести до розвитку пухлини. Ерозію і рак шийки матки завдяки сучасним високоточним інструментам цілком реально діагностувати на самих ранніх стадіях розвитку, коли хворобу можна і треба вилікувати! Тому кожній жінці необхідно двічі на рік проходити огляд у гінеколога.

У Медичному центрі сучасних технологій «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я» і в Медичному центрі «4D КЛІНІК» застосовують найсучасніші відеокольпоскопи «Scaner МК-200», які оперативно виводять зображення на монітор комп’ютера, не спотворюючи кольорів, що є дуже важливим для постановки діагноза.

Кольпоскопію слід вважати методом скринінгу захворювань шийки матки поряд з цитологічним дослідженням. Дослідження потрібно проводити не рідше 1 разу на 2 роки за умови наявності нормальних цитологічних мазків, які слід робити 1 раз в рік.

❤️ Ми цінуємо Ваше здоров’я!


#bloggingtips #WixBlog

39 переглядів0 коментарів