• БАЗЮК Наталія Олександрівна

ЩО ЛІКУЄ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ?

Давньогрецькому філософу Сократові належить вислів: "Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити". Травлення має велике значення в життєдіяльності людини. Всі речовини, необхідні для виконання організмом будь-якої роботи, підтримки температури тіла, для росту і відновлення зруйнованих тканин, організм отримує у вигляді їжі і води. Від правильного функціонування шлунка і кишечника залежить загальний стан організму, його забезпечення поживними речовинами і вітамінами, фізична активність і працездатність, настрій, сон.

Кожен із нас хоче бути здоровим та щасливим! Для збереження здоров’я ключова роль належить харчуванню, оскільки понад 50% хвороб є наслідками неправильного харчування.

У сучасному світі велика кількість стресів, модні дієти, безконтрольний прийом ліків, куріння і вживання алкоголю є факторами ризику розвитку захворювань шлунка і кишечника. Якщо ви постійно відчуватимете болі у шлунку, у вас не лише зіпсується настрій, ваша шкіра втратить приємний колір, а ще ви можете набрати декілька зайвих кілограмів. Усе це відбувається через те, що вашому організму дуже важко боротися з відходами та токсинами, які мають здатність накопичуватися у крові.

Порушення кровотоку, ураження вірусами, утворення каменів, поява пухлин і кіст – це лише невелика частина патологій, до яких вразлива наша печінка. Крім того, цей орган є дуже «терплячим» і не проявляє жодних симптомів до того моменту поки ситуація не стає критичною.

Якщо печінка не буде функціонувати, людина не зможе прожити навіть одного дня: токсини, які постійно надходять в організм із кишечника, знищать його.

Хвороби печінки дуже важко переносяться організмом. Спочат­ку настає розлад травлення, всмоктування жирів. У внутрішньому середовищі організму з'являються жовчні пігменти, що забарв­люють білкову оболонку ока, слизові оболонки. Потім забарвлюєть­ся і шкіра. Порушення обміну речовин при цьому позначається на роботі всіх органів і клітин. Найбільше терпить нервова система, що проявляється в підвищеній чутливості, дратливості, ослабленні пам'яті.


Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я» пропонує консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу фахівця-гастроентеролога вищої категорії Базюк Наталії Олександрівни, яка займається лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту: виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гепатит, холецистит, дисфагія (утрудненість ковтання), жовчнокам'яна хвороба, дисбактеріоз.

Лікуванню органів травної системи завжди передує ретельна діагностика, що включає в себе серологічні (за аналізом крові), ультразвукові, функціональні і ендоскопічні методи. Нові прогресивні методики дозволяють своєчасно призначити лікування органів травної системи пацієнта, спланувати профілактику подальшого розвитку хвороби.

Не варто відкладати турботу про здоров’я на завтра, звертайтеся в Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я»: запишіться на прийом до гастроентеролога та пройдіть профілактичний огляд при перших ознаках захворювання.


Консультація гастроентеролога допоможе позбутися негативних факторів, що впливають на травну систему, діагностувати передракові стани, рак на ранніх стадіях, а отже уникнути важких наслідків, своєчасно призначити лікування, спланувати профілактику подальшого розвитку хвороби - вибрати шлях до вашого довгого і повноцінного життя!


Кожен, хто піклується про здоров’я, може обстежитись без направлення, за власною ініціативою (коли відчуває якісь негаразди зі здоров'ям, або просто для профілактики). Ми приймаємо усіх пацієнтів, зокрема і тих, хто звернувся до нас, маючи направлення в інший лікувальний заклад.

Виділіть пів-години на обстеження, щоб зберегти здоров’я і насолоджуватися життям! Звертайтеся в Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я» - ми вам допоможемо! Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на обстеження звертайтесь за телефонами:

📞(097)-183-13-48

📞(0362)-64-24-11

Наша адреса: м. Рівне, вул. Данила Галицького 1

Ми піклуємось про Ваше здоров'я 💙


27 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі