• КОВАЛЬЧУК Людмила Іванівна, гінеколог

Огляд гінеколога - турбота про жіноче здоров'я

Прийом гінеколога нерідко стає єдиним варіантом раннього виявлення проблем зі здоров'ям репродуктивної системи, тому відкладати його ні в якому разі не варто. Сучасна медицина дозволяє успішно боротися з широким спектром захворювань, починаючи від ерозії шийки матки та передменструального синдрому, і закінчуючи ендометріозом і полікистозом яєчників.


💙 Суть в тому, що лише Ви знаєте власне тіло. Організм може довго пристосовуватися до змін, поки вони не перевищують ліміт його можливостей. Якщо Ви відчуваєте, що щось відрізняється від звичайного безтурботного самопочуття, з'явилися якісь дискомфортні відчуття, турбує біль під час статевих актів або менструальні болі, важкі або нерегулярні менструальні кровотечі, або є проблеми з зачаттям, то час звернутися до гінеколога.

💙 Не ігноруйте свої почуття і не чекайте, поки вони стануть більш інтенсивними, звертайтеся за медичною допомогою вчасно.

Кабінет гінеколога жінці необхідно відвідувати кілька разів на рік, якщо вона піклується про своє здоров'я. Консультація акушера-гінеколога разом з оглядом займає всього 20 – 30 хвилин.

Наперед заплануйте відвідування Медичного Центру сучасних технологій "Ваше Здоров’я", щоб побувати на огляді у фахівця, якому зможете довіряти на 100% !

Тут працюють лікарі з солідним стажем, є технічні можливості для проведення процедур і лікування з використанням передових технологій.

Записатися на прийом в телефонному режимі дуже зручно для постійно занурених у роботу і побут жінок. Запис по телефону:

+ 38 (050) 435 21 69 + 38 (097) 183 13 48


💙 Ми гарантуємо безпеку!

Жінка повинна бути впевнена, що навіть під час рутинного прийому у лікаря-гінеколога вона в безпеці, і що лікар вибере для неї найсучасніший і ощадливий метод діагностики та лікування.

У нас мінімізовані всі ризики інфікування жінки під час прийому у лікаря-гінеколога. Ми використовуємо одноразовий інструментарій, а той, що підлягає використанню кілька разів, проходить дезінфекцію високого рівня і пакетну стерилізацію, що гарантує жінці інфекційну безпеку.

Не відкладайте турботу про себе на потім! ❤️ Ми цінуємо Ваше здоров’я!20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі